Monosem виведе на ринок СНД нову модель сівалок NX ME FEP

Провідний французький виробник сівалок точного висіву Monosem з 2021 р. виведе на ринки країн СНД нову модель NX ME FEP. Про це розповів представник компанії Сергій Марченко під час онлайн-конференції 8 вересня, пише propozitsiya.com.

Сівалка з повним електроприводом, що дає змогу керувати нею з кабіни трактора через термінал ISOBUS. Швидкість сівби у моделі підвищена на 20% порівняно з попередніми. Сівалка обладнана вісьмома універсальними висівними апаратами NX ME, які працюють від електроприводу. Універсальність полягає в тому, що сівалкою можна сіяти будь-які культури від ріпаку до бобових, а для переходу на іншу культуру достатньо самого лише регулювання висівного диску.

Машина обладнана баками для сухих добрив на 1350 л і має можливість внесення мікрогранулянтів. Сівалка має можливість автоматичного відключення рядів та автоматичної зміни норм внесення з кабіни трактора відповідно до карти завдань.

Для менш заможних клієнтів пропонується можливість встановлення дешевших висівних секцій NG+. Також є опція механічного приводу або ж змішаний варіант (електропривід для насіння і механічний для добрив та мікрогранулянтів).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *