На Дніпропетровщині знову вбито фермера

У ніч на 26 липня у селі Болтишка колишнього Криничанського району (тепер — Божедарівська ОТГ) сталося вбивство фермера. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Фермер Придніпров’я”.

Близько третьої ночі п’ятеро невідомих у балаклавах через відчинене вікно залізли до оселі фермера Володимира Ражди, 1954 р. н., зв’язали і почали душити удавкою, лицем у подушку, викрикуючи «Де гроші?». Двоє кинулися до дружини фермера, інваліда праці після інсульту, і також накинули удавку.

Катування фермера і пограбування будинку тривали біля години, був відкритий сейф. Оселю бандити покинули миттєво, як і з’явилися. Після цього дружина змогла повідомити про трагедію родину сина Олександра, що живе неподалік, викликала «швидку допомогу» та поліцію. На жаль, медикам не вдалося врятувати Володимира Євгеновича — він помер до їхнього приїзду, причина «асфікція внаслідок задушення».

Родина, односельці і вся фермерська спільнота Придніпров’я глибоко сумують з приводу вбивства члена Ради Асоціації фермерів Криничанського району, депутата місцевої ради Володимира Ражди. Він був добрим чоловіком і батьком двох дітей, сумлінно трудився головним інженером колгоспу, в експертно-технічному відділі «Південмашу», у фермерському господарстві. Земляки шанували Володимира Євгеновича за людяність, готовність прийти на допомогу, піклування про спортивний розвиток молоді.

Правоохоронці розслідують розбійний напад та вбивство фермера, інформації про підозрюваних у скоєному поки що немає.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *