На Хмельниччині вогнеборці врятували 65 га пшениці

У Кам’янець-Подільському районі поблизу села Гораївка 28 липня спалахнуло пшеничне поле. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ye.ua.

Вогонь, який швидко поширювався нивою, знищив п’ять гектарів злаків. Хоча причини займання наразі встановлюють фахівці, попередньо воно сталося через несправну техніку, розповіли співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

За інформацією прес-служби ДСНС, поле горіло неподалік села Гораївка Староушицької селищної громади. Виклик на цю пожежу рятувальникам надійшов 28 липня об 11:06.

«На час прибуття рятувальників полум’я охопило п’ять гектарів пшениці й зрештою знищило її. Також існувала небезпека, що воно пошириться на решту площі ниви, тобто 65 гектарів. Однак завдяки оперативним і злагодженим діям рятувальників і допомозі аграріїв пожежу вдалося ліквідовано о 12-й годині, не допустивши поширення полум’я», — повідомили у прес-службі ДСНС у Хмельницькій області.

Також рятувальники додають, що під час пожежі вдалося уникнути нещасних випадків. Наразі фахівці встановлюють причини займання поля. Але попередньо його могла спричинити несправна сільськогосподарська техніка.

«Категорично забороняється залучати до збору урожаю несправну техніку й агрегати. На зернозбиральній техніці обов’язково повинні бути первинні засоби пожежогасіння. Поблизу поля, де збирається урожай, мають чергувати підготовані люди, бочки з водою й трактори з плугами», — зазначили рятувальники Хмельниччини.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *