На окупованій Херсонщині допомагають грабувати державні підприємства їхні ж керівники

Державне господарство «Асканійське» у селі Тавричанка на окупованій Херсонщині старанно допомагають розграбовувати його ж відповідальні працівники, включно із першим заступником Олександром Князєвим.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на golos.com.ua.

На бік загарбників перейшла група начальників служб цього успішного підприємства, що перебуває у підпорядкуванні Інституту зрошуваного землеробства НААН України.

У зрадників навіть виник свого роду «сімейний підряд». Приміром, головний економіст «Асканійського» Тетяна Гречка прислужує для успішного розтягування цінностей, а її чоловік Юрій Гречка (колишній сільський голова) тероризує вчителів місцевої школи, домагаючись від них переходу на російські програми. Одночасно з’явився й самозваний «керівник», котрий готує до вивезення в Крим зібране селянською працею збіжжя.

«До «Асканійського» вже прибули 19 порожніх «КамАЗів» із причепами. Звісно, таку кількість зерновозів надіслали не для того, аби підсилити власний парк техніки, — ділиться обурливими новинами директор ДП ДГ «Асканійське», кандидат сільськогосподарських наук Віктор Найдьонов (виїхав з зони окупації). — Але організовувати процес місцевим зрадникам таки не довірили. Ним особисто керує інший зрадник — екс-голова Бериславської райради Володимир Коновалов. Спочатку «обласна військово-цивільна адміністрація» поставила його в «директори» Інституту зрошуваного землеробства. Після того, як інститут «відмародерили», Володимир Коновалов з’явився у Тавричанці, аби самотужки спрямовувати у потрібному напрямку фінансові потоки й ділитися накраденим зі спільниками».

До вивезення врожаю готуються і в сусідньому селі Кам’янці, де розташоване інше дослідне господарство інституту — «Каховське». Тут із «новою владою» охоче співпрацює директор ДП ДГ Володимир Проценко.

А вивозити є що: бойові дії підприємство не зачепили, тож у господарстві змогли зібрати ячмінь, пшеницю, ріпак та сою на площі у 7 тис. 237 гектарів, з яких 2,4 тисячі — на зрошенні. От тільки трактористи й комбайнери не думали й не гадали, що плодами їхньої тяжкої праці скористається країна-загарбник. І потурати в цьому буде їх же директор!

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *