На Рівненщині активісти затримали гелікоптер, яким незаконно обробляли посіви соняшника

Поблизу села Дібрівка активісти «Екологічного патруля» затримали гелікоптер, який здійснював незаконне кропіння посівів соняшника. Факт незаконного обробітку зафіксували активісти «Екологічного патруля».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на rivne1.tv.

Як розповіла голова Великоомелянської громади Алла Карпюк, на місце викликали Службу безпеки України та інші правоохоронні органи. На даний час гелікоптер перебуває під арештом правоохоронців до моменту розслідування у даній справі.

За словами Алли Карпюк, ТОВ «Західна Агровиробнича Компанія» не повідомила громаду про обробіток саме авіаційним методом. Більше того на території громади авіаобробіток взагалі заборонений.

«На момент затримання вони взагалі не змогли надати нам ніяких дозвільних документів, які надавали б дозвіл на авіавиліт, немає ніяких правовстановлюючих документів на даний гелікоптер, який би засвідчував, звідки він, чи вони його орендують», — каже Алла Карпюк.
Натомість у фірмі, каже Алла Карпюк, запевняли, що використовували лише дозволені препарати.

До речі, сам пілот гелікоптера із місця втік. А гелікоптер наразі знаходиться у Дібрівці, що надалі з ним робити — вирішуватимуть правоохоронці.

У поліції зазначили, що наразі за цим фактом проводиться перевірка.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *