Главная / АГРОНОВИНИ / На Вінниччині інвестували в промисловий сад горіхів

На Вінниччині інвестували в промисловий сад горіхів

Незвичайний інвестиційний проект завершений на Вінниччині. На півдні краю з’явилася промислова плантація волоських горіхів загальною площею майже тисяча гектарів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Голос України».

Свої паї передали в оренду більш ніж 400 власників в селах Кремінне та Яришів Могилів-Подільського району. Особливість проекту в тому, що горішок стане «золотим» тільки через п’ять років, саме тоді почне плодоносити горіховий сад.

Незважаючи на це, весь цей час інвестор буде платити кошти за оренду земельних часток селян. До того ж, її розмір вищий, ніж в середньому в області.

Для жителів названих населених пунктів створили 60 робочих місць. Ще більше працівників будуть залучати в майбутньому в період збору врожаю.

З початку 2019-го в агропромисловому комплексі регіону реалізували 18 інвестиційних проектів. За цей час інвестори вклали в розвиток АПК майже півмільярда гривень, що дозволило створити в сільській місцевості 216 нових робочих місць.

За інформацією директора департаменту агропромрозвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Миколи Ткачука, побудували п’ять зерносушарок, одна з яких буде працювати на альтернативних джерелах енергії, стали до ладу два нових зерносховища, пункт первинної переробки зерна. Ще вісім проектів завершили в переробній та харчовій промисловості.

— Обіцяємо інвесторам створення сприятливих умов для ведення бізнесу, — підкреслює Микола Ткачук. — Агропромисловий комплекс краю стрімко розвивається, по ряду показників вінничани на перших позиціях в порівнянні з іншими регіонами держави.

Обласна програма залучення інвестицій передбачає не тільки пошук інвесторів. З початку і до завершення проектів влада здійснює їх супровід, бере спільну відповідальність за реалізацію запланованого інвестором, вітчизняним або закордонним. Нині в регіоні втілюють 84 інвестиційних проекти на загальну суму 6,4 мільярда гривень.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey