На Вінниччині майже в 1,7 рази зросло виробництво агропродукції

Агропромислова галузь Вінниччини об’єднує майже 850 сільськогосподарських підприємств, понад 1800 діючих фермерських господарств та 272 тисячі особистих селянських господарств, повідомляє прес-служба Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

В харчовій та переробній промисловості працюють понад 100 великих підприємств та близько 400 малих переробних підприємств.

Сформована відповідна логістична інфраструктура для забезпечення роботи підприємств АПК.

«Протягом останнього десятиліття виробництво валової продукції сільського господарства зросло майже в 1,7 рази. Область впевнено зберігає лідерство за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства та за обсягами виробництва валової продукції на 1 особу», — зазначив заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.

Він зауважив, що пріоритетом роботи органів влади залишається підтримка малого та середнього бізнесу на селі. Ця підтримка буде реалізуватись через Державні програми підтримки аграрного сектору та Обласну програму розвитку особистих селянських та фермерських господарств.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *