«Наїзди» силовиків на агробізнес стали системними, – ВАР

У період дії воєнного часу на території України, коли всі зусилля мають бути направлені на подолання спільного зовнішнього ворога, відбувається внутрішня дестабілізація українського аграрного бізнесу силами правоохоронних та судових органів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на uacouncil.

ВАР констатує системні порушення прав та законних інтересів щодо ряду членів спілки – аграрних підприємств, з боку працівників Слідчого управління Головного управління Національної поліції у Черкаській області, які виходять за рамки повноважень.

Працівники СУ ГУНП вчиняли дії, спрямовані на ініціювання кримінального впровадження, створення штучних доказів та фабрикування кримінальної справи відносно посадових осіб ТОВ «ДК ВЕТ». Також сумнівна кримінальна справа відкрита проти СТОВ «АФ Маяк». Названі агропідприємства давно працюють на українському ринку та мають відмінну ділову репутацію. Сьогодні слідчі фактично тероризують ці господарства.

ВАР звернулася до народної депутатки Галини Янченко, голови Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів, з проханням вжити всіх можливих заходів для припинення необґрунтованого кримінального переслідування щодо ТОВ «ДК ВЕТ», СТОВ «АФ Маяк» та їх посадових осіб.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *