Науково-дослідна робота триває, — Мінагрополітики

В Мінагрополітки відбулась нарада щодо поточного стану справ та деяких питань роботи ДП «Державний центр сертифікації й експертизи сільськогосподарської продукції», ДУ «Інститут охорони ґрунтів України», Українського інституту експертизи сортів рослин.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

За словами Сергія Мельника, Директора Українського інституту експертизи сортів рослин, зараз ведеться збір та обробка даних по сортовипробуванню за цей рік, щодо ріпаку то зразки вже впорядковані відповідно до процедури, розфасовані та відправленні на філії. Також йде підготовка до закладки сортодослідів на наступний рік, та паспортизації сортів рослин.

Юрій Заставний, Директор ДП «Державний центр сертифікації й експертизи  сільськогосподарської продукції» поінформував що кількість працівників у сфері, дозволяє повною мірою виконувати ту функцію яку покладено на центр сертифікації, на сьогодні видано 1139 сортових сертифікатів, що на половину менше у порівнянні з минулим роком. Також задіяно 7 незалежних агрономів що здійснюють сортову сертифікацію, які підписали угоди про співпрацю з ДП.

Генеральний директор ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» Юрій Зайцев поінформував про ситуацію на філіях, які розміщені на тимчасово окупованих територіях.

«Зважаючи на те що Інститут охорони ґрунтів України долучений до заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, попри ситуацію продовжуйте наукову-дослідну роботу, також найближчим часом очікуємо від вас розроблену методику щодо відновлення родючості ґрунтів на територіях де проходили бойові дії», — підсумував директор Департаменту аграрного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України Ігор Віштак.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *