Главная / АГРОНОВИНИ / «Нібулон» в 2018/19 МР експортував рекордний обсяг сільгоспкультур

«Нібулон» в 2018/19 МР експортував рекордний обсяг сільгоспкультур

Минулий маркетинговий рік завершився безпрецедентним для ТОВ СП «Нібулон» рекордом — на експорт було відвантажено понад 5,2 млн зернових та олійних, що на 26,8% більше, ніж в сезоні-2017/18 (4,1 млн тон). Про це 12 серпня повідомила прес-служба компанії. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«За даними ІА «АПК-Інформ», «Нібулон» впевнено вже який рік поспіль займає перше місце за загальним рейтингом фірм-експортерів в Україні, в 2018/19 МР — із загальною часткою ринку 9%. Частка компанії в загальному експорті зернової групи (пшениця, ячмінь, кукурудза, сорго, жито) становила 9,3%, з олійної (соя, ріпак, насіння соняшника) — 6,1%», — говориться в повідомленні.

Основними експортними культурами «Нібулона» в 2018/19 МР традиційно стали кукурудза (обсяг експорту — 2,23 млн т), пшениця (2,13 млн т) та ячмінь (535 тис. тон).

Що стосується географії експорту, найбільшим споживачем, як і в минулому році, став Китай з часткою імпорту — 19%. В цілому в минулому МР компанія експортувала в 19 країн, з них 9 — країни ЄС: Нідерланди, Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Португалія, Іспанія.

«Тенденція останніх років — збільшення обсягів експорту зернових культур до країн ЄС. Зокрема, у порівнянні з минулим МР, обсяг відвантажень компанії в країни ЄС зріс на 12,8%, склавши 24,3% від загального експорту компанії… У 2018/19 МР компанії вдалося посилити свої позиції на ринках Північної Європи. У минулому маркетинговому році наша компанія вперше поставила продукцію в такі країни, як Фінляндія, Данія та Норвегія і побудувала міцні зв’язки з регіональними споживачами», — зазначив заступник генерального директора з торгівлі Володимир Славінський.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Коронакриза призвела до затоварення ринків сільгосппродукції у США

Запаси основних польових культур у США зараз знаходяться на найвищому рівні з сезону 1987/88 років. ...

David Montgomery Womens Jersey