Главная / АГРОНОВИНИ / Офіс ефективного регулювання висуває ряд умов для запуску ринку землі в Україні

Офіс ефективного регулювання висуває ряд умов для запуску ринку землі в Україні

Для запуску ринку землі в Україні з наступного року необхідно прийняти законопроект про протидію рейдерству та забезпечити рівний доступ до фінансування всіх учасників ринку. Про це 8 серпня заявив глава Офісу ефективного регулювання (BRDO) Денис Малюська на прес-конференції в Києві. Про це пише propozitsiya.com з посилання на агентство АПК-Інформ.

«Зі свого боку ми висуваємо кілька умов для того, щоб ринок землі успішно працював. Одне з таких умов — це успішна боротьба з рейдерством, це питання частково Міністерства юстиції, оскільки якщо залишити речі так, як вони є зараз, запуск ринку землі означав би істотне збільшення захоплень і протиправної діяльності, тому ми працюємо над Антирейдерським законопроектом», — пояснив він.

Крім того, за словами Д.Малюська, перед запуском ринку землі також необхідно створити інституцію, яка забезпечувала б рівний доступ до фінансування всіх учасників ринку.

«Зараз ми б хотіли надати таку підтримку спільно зі Світовим банком, це також ідея для роботи, щоб сформувати кінцеве бачення», — зазначив глава Офісу ефективного регулювання.

Він додав, що для запуску ринку землі необхідно посилити роботу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, зробивши виконання процедур більш ефективним.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна витісняє США з китайського ринку кукурудзи

Поставки кукурудзи з України в Китай ростуть і очікуються на рівні 4 млн тон, що ...