Окупанти на Харківщині жорстоко вбили фермера

У селі Безмятежне на території Шевченківської громади Харківщини під час окупації вбили фермера Володимира Шкірю. Поліція Харківської області в рамках кримінального провадження перевіряє обставини злочину.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

За попередньою інформацією джерела Суспільного з села, на території господарства російські військові застрелили, розчленили фермера та підпалили.

«Під’їхали троє на старому авто із літерою Z. Озброєні буряти, можливо, із блокпоста у Вишневому. Шкіря був на господарстві, він там іноді залишався. Запитали дорогу, щось їм було потрібно. Потім попросили мотузки, бо у них багажник не закривався», — розповідає джерело.

«Застрелили в лоб, дістали сокиру і почали його рубати. Вкинули в машину по частинах і підпалили авто Володимира і своє», — повідомляє джерело.

Про вбивство місцеві повідомили самоназваному голові селища Шевченкове Андрію Стрижку. Він приїжджав на місце злочину з росіянами та іншими колаборантами, «пообіцяв розбиратися».

Фермер — родом із Закарпаття, між собою люди називали його «Вуйко».

«Це людина принципова і дуже проукраїнська. Ніколи не мовчав, стояв за правду. Не захотів співпрацювати, плюс, мабуть, хтось із земляків здав його як «западенця». Він був господарем, а в селі, на жаль, є волоцюги, які заздрили, що не місцевий веде успішний бізнес», — описує ситуацію джерело Суспільного.

Чоловіку було 55 років. За інформацією джерела, поліція на підконтрольній Україні території повідомлена про злочин. Начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов підтвердив Суспільному, що поліції інформація про злочин відома. В рамках кримінального провадження слідчі перевірять інформацію, «як дозволятимуть обставини, адже це відбулось на тимчасово окупованій території і, за нашою інформацією, тіло чоловіка може перебувати на так само окупованій території, у Куп’янську».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *