Главная / АГРОНОВИНИ / Олег Бахматюк написав відкриту заяву Володимиру Зеленському про тиск силовиків на бізнес

Олег Бахматюк написав відкриту заяву Володимиру Зеленському про тиск силовиків на бізнес

Олег Бахматюк

Олег Бахматюк написав відкриту заяву президенту Володимиру Зеленському з приводу обшуків і затримань працівників його компанії і просить його втрутитися.

Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на ulf.com.ua.

У структурах власника одного з найбільших українських агрохолдингів, групи компаній «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка, пройшли обшуки і затримання працівників силовиками НАБУ.

Це сталося в рамках провадження у справі ліквідованого VAB банку, за яким вже колись проводились слідчі дії та експертизи декількома силовими органами і вона була офіційно закрита. Звернення бізнесмена до президента з проханням втрутитися в ситуацію було розміщено сьогодні вранці на офіційному сайті компанії.

Бахматюк відзначає, що ситуація практично зайшла в глухий кут, а під загрозою опинилася компанія, в якій працює 27 000 чоловік, яка виробляє 1% ВВП, платить 3 млрд грн податків і яка виплачує понад 3,5 млрд грн зарплати.

«Ми абсолютно безсилі і беззахисні перед діями наших силових структур, — пише Бахматюк. — Знову органи Генеральної прокуратури або новий генеральний прокурор, як і старий керівник НАБУ, в черговий раз відновили кримінальну справу, яка стосується виробництва відносно VAB банку. Справа, яку вже було досліджено усіма силовими структурами нашої держави — Національною поліцією, Службою безпеки України, прокуратурою. Було проведено масу експертиз, слідчих дій, обшуків. Фактично компанію тероризували протягом 5 років, а ми все шукали якогось конструктиву, стукали в двері, хотіли бути почутими … Ми хочемо відкритості і конструктивних переговорів, що і Вами декларувалося…».

Він також зазначає, що неодноразово робив пропозиції Фонду гарантування вкладів і НБУ конструктивно вирішити питання із заборгованістю банку і виплатити 8 млрд грн до бюджету, задіявши механізм реструктуризації і залучаючи авторитетних міжнародних аудиторів.

«Подібної пропозиції не робив жоден із власників ліквідованих або визнаних неплатоспроможними банків, — звертається до Зеленського Бахматюк. — Останній раз ми свою пропозицію офіційно озвучили 27 жовтня, а вчора були проведені слідчі дії, обшуки, затримуються наші співробітники за давно перевіреними фактами».

Також Бахматюк заявив, що захищатиме компанію в міжнародних судах із залученням міжнародних юристів і сподівається на конструктивне вирішення питання.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Штучний ніс зміг визначити стиглість персиків

Бразильські вчені створили штучний ніс E-nose, який може визначити стиглість персиків, які знаходяться на дереві. ...

David Montgomery Womens Jersey