Олійноекстракційний завод на Хмельниччині буде одним із найпотужніших в Європі

Kernel завершує будівництво на Хмельниччині одного з найпотужніших олійноекстракційних заводів Європи. Повномасштабне вторгнення вплинуло на строки, але не зупинило будівництво Старокостянтинівського ОЕЗу. Останні пусконалагоджувальні роботи планують завершити вже наступного року. Підприємство зможе щорічно переробляти 1 млн тонн соняшнику та видавати готову олію на експорт.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Kernel.

«Поява такого потужного виробництва Kernel у Хмельницькій області стане вагомою підтримкою місцевих фермерів і стимулюватиме їх нарощувати виробництво олійних культур у західних областях. Новий завод сприятиме також розв’язанню питання надлишку сировини в регіоні, що спостерігається сьогодні. Крім того, це нові робочі місця та гарантоване наповнення бюджетів усіх рівнів податками», – йдеться у повідомленні.

На території заводу збудували теплоелектростанцію, яка вироблятиме енергію з лушпиння соняшника. Підприємство буде фактично енергонезалежним, зменшиться його вплив на екологію регіону та він робитиме свій внесок в енергетичну стабільність країни.

«Будівництво такого потужного об’єкта підкреслює наше прагнення збільшувати експортний потенціал України та сприятиме переходу від постачання сировини до експорту готової продукції з доданою вартістю. У підсумку це стане поштовхом для економічного зростання країни», – впевнені у компанії.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *