Ощадбанк розпочав кредитувати аграріїв без застави

Ощадбанк розпочав бланкове кредитування малих та середніх сільгосппідприємств рослинницької галузі.  Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз банку.

«Враховуючи запити наших агроклієнтів, ми доповнили продуктову лінійку бланковим кредитом. Фокус робимо на підприємствах, які займаються рослинництвом. Таких клієнтів у нас переважна більшість», — зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

Отримати фінансування без забезпечення можна на поповнення обігових коштів. Максимальна сума такого кредиту становить 3 млн грн з можливістю збільшення до 5 млн, якщо Ощад є єдиним обслуговуючим банком позичальника. Обсяг виручки позичальника – до 200 млн грн на рік, строк діяльності — більше 5 років. Термін кредитування становить до 2 років.

З початку 2021 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) Ощадбанку зріс більш ніж на 2,3 млрд грн та становить більше 8 млрд грн. Клієнтам сегмента ММСБ видано більше 2000  нових кредитів на загальну суму близько 4 млрд грн (у тому числі 1 400 кредитів на підтримку інвестиційних проектів мікро- та малого бізнесу на загальну суму 3 млрд грн), що на 69% більше ніж за аналогічний період 2020 року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *