Главная / АГРОНОВИНИ / Перелік сільгосптехніки для держпідтримки аграріїв в Україні збільшено більш ніж на 300 одиниць

Перелік сільгосптехніки для держпідтримки аграріїв в Україні збільшено більш ніж на 300 одиниць

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України розширило перелік сільгосптехніки, при покупці якої надається часткова компенсація в рамках програми державної підтримки АПК. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на МРЕТ.

Як уточнюється в зазначений перелік додано 320 нових найменувань сільськогосподарської техніки та обладнання, яких тепер налічується 14892. Також розширено перелік заводів-виробників на 9 — до 200 підприємств.

«Ми продовжуємо розширювати інструменти підтримки національного виробника. Тепер ще більшу кількість заводів-виробників української сільгосптехніки зможуть простіше реалізовувати свою продукцію, оскільки компенсація в 25% вартості є хорошим стимулом для аграріїв купувати саме вітчизняну техніку і обладнання», — підкреслив голова мінекономіки України Ігор Петрашко.

Також в міністерстві зазначили, що за 2020 р. було компенсувало близько 892,6 млн грн за придбану техніку і обладнання. Зазначені кошти отримали 7260 аграріїв, які придбали 14946 од. сільгосптехніки і устаткування на суму майже 4 млрд грн.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Капінвестиції в український агросектор впали до рівня 2009 року

Капітальні інвестиції в сільське, лісове і рибне господарство у 2020 році скоротилися на 45,3% в ...

David Montgomery Womens Jersey