Главная / АГРОНОВИНИ / Перша міжнародна конференція «Тепличний бізнес України-2019»

Перша міжнародна конференція «Тепличний бізнес України-2019»

Проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти» за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, Української плодоовочевої асоціації (УПОА), інформаційно-аналітичного проекту EastFruit оголошує старт реєстрації учасників першої міжнародної конференції «Тепличний бізнес України-2019», яка відбудеться 22 серпня в м Дніпро. Про це пише propozitsiya.com.

Дана подія такого масштабу відбудеться в Україні вперше, так як, крім вітчизняних виробників плодоовочевої продукції в закритому грунті і постачальників МТР для тепличного бізнесу, в конференції візьмуть участь до 50 фермерів з Грузії, Молдови, Таджикистану та Узбекистану, що сприятиме більш плідному обміну досвідом в даному сегменті ринку.

На сьогоднішній день вирощування плодоовочевої продукції в закритому грунті в Україні знаходиться на етапі інтенсивного розвитку. І якщо більше 10 років тому основна увага в галузі приділялося виключно комерційному вирощуванню томатів і огірків, то зараз в теплицях вирощують не тільки різні овочі, але і практично весь асортимент основних ягідних культур, зелень, салати, виноград, а також черешня.

Слід зазначити, що технології виробництва плодоовочевої продукції в закритому грунті кардинально відрізняються від виробництва у відритому полі, при цьому на сьогоднішній день в українських господарствах застосовуються до десятка різних підходів до виробництва продукції в теплицях.

Саме питання економічної ефективності виробництва в закритому грунті, потенціал розвитку даного сегмента ринку, застосування різних технологій і будуть обговорюватися в рамках програми майбутнього заходу.

Ділова програма конференції буде включати чотири основні блоки:

— Глобальні тенденції. Світовий ринок. Торгівля. Інвестиції в тепличний бізнес

— Традиційні та нішеві овочі закритого грунту

— Традиційна та нішева зелень в закритому грунті. виробництво салатів

— Ягоди і фрукти закритого грунту

Для виробників плодоовочевої продукції діють пільгові умови реєстрації — 1200 грн.

Всього в конференції візьмуть участь близько 150 делегатів з 8-10 країн світу: виробники плодоовочевої продукції в закритому грунті (понад 70%), постачальники МТР, представники оптової та роздрібної торгівлі, а також інвестиційні та фінансові організації і т.п.

З усіх питань щодо участі прохання звертатися в проект

«АПК-Інформ: овочі і фрукти»:

+38 096 5836323 — Євген Кузін, [email protected]

+380 96 4337857 — Олександра Манько, [email protected]

+380 562 320595

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна різко збільшила виручку від експорту волоських горіхів нового врожаю

Новий урожай волоського горіха українського виробництва виявився вищим за попередні очікування ринку, що вже позитивно ...

David Montgomery Womens Jersey