Главная / АГРОНОВИНИ / Перша міжнародна конференція «Тепличний бізнес України-2019»

Перша міжнародна конференція «Тепличний бізнес України-2019»

Проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти» за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, Української плодоовочевої асоціації (УПОА), інформаційно-аналітичного проекту EastFruit оголошує старт реєстрації учасників першої міжнародної конференції «Тепличний бізнес України-2019», яка відбудеться 22 серпня в м Дніпро. Про це пише propozitsiya.com.

Дана подія такого масштабу відбудеться в Україні вперше, так як, крім вітчизняних виробників плодоовочевої продукції в закритому грунті і постачальників МТР для тепличного бізнесу, в конференції візьмуть участь до 50 фермерів з Грузії, Молдови, Таджикистану та Узбекистану, що сприятиме більш плідному обміну досвідом в даному сегменті ринку.

На сьогоднішній день вирощування плодоовочевої продукції в закритому грунті в Україні знаходиться на етапі інтенсивного розвитку. І якщо більше 10 років тому основна увага в галузі приділялося виключно комерційному вирощуванню томатів і огірків, то зараз в теплицях вирощують не тільки різні овочі, але і практично весь асортимент основних ягідних культур, зелень, салати, виноград, а також черешня.

Слід зазначити, що технології виробництва плодоовочевої продукції в закритому грунті кардинально відрізняються від виробництва у відритому полі, при цьому на сьогоднішній день в українських господарствах застосовуються до десятка різних підходів до виробництва продукції в теплицях.

Саме питання економічної ефективності виробництва в закритому грунті, потенціал розвитку даного сегмента ринку, застосування різних технологій і будуть обговорюватися в рамках програми майбутнього заходу.

Ділова програма конференції буде включати чотири основні блоки:

— Глобальні тенденції. Світовий ринок. Торгівля. Інвестиції в тепличний бізнес

— Традиційні та нішеві овочі закритого грунту

— Традиційна та нішева зелень в закритому грунті. виробництво салатів

— Ягоди і фрукти закритого грунту

Для виробників плодоовочевої продукції діють пільгові умови реєстрації — 1200 грн.

Всього в конференції візьмуть участь близько 150 делегатів з 8-10 країн світу: виробники плодоовочевої продукції в закритому грунті (понад 70%), постачальники МТР, представники оптової та роздрібної торгівлі, а також інвестиційні та фінансові організації і т.п.

З усіх питань щодо участі прохання звертатися в проект

«АПК-Інформ: овочі і фрукти»:

+38 096 5836323 — Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com

+380 96 4337857 — Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com

+380 562 320595

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...

David Montgomery Womens Jersey