Перший ізопропанол-азол на ринку – BASF презентує діючу речовину Ревісол®

Микола Мілієнко, керівник відділу маркетингу BASF Agricultural Solutions

Департамент BASF Agricultural Solutions презентує українським аграріям нову інноваційну діючу речовину. Це перший на ринку ізопропанол-азол, який завдяки формі своєї молекули дозволяє ефективніше закріплюватися як на рослині, так і всередині у порівнянні з іншими триазолами.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз BASF.

Ревісол® – інноваційна фунгіцидна діюча речовина для неперевершеного захисту рослин. Молекула відкрита і розроблена компанією BASF з метою забезпечення відмінного лікувального та тривалого профілактичного захисту у боротьбі з широким спектром грибних хвороб та придатна до застосування на багатьох культурах.

«Українські аграрії зіштовхуються з численними викликами. Сьогодні вони мають враховувати не тільки погодні умови, а й безпеку, наявність трудових ресурсів та обмеження по збуту продукції, що впливає на прибутковість галузі. Наша ціль – сприяти розвитку агровиробництва, впровадженню передових і водночас доступних технологічних рішень та інноваційних продуктів на вітчизняному ринку. Тепер до обраної схеми захисту аграрії зможуть додати препарати з діючою речовиною Ревісол®. Ревісол® уособлює наше постійне прагнення надавати рішення, які відповідають реальним потребам фермерів, дотримуючись нашої відповідальності за збереження навколишнього середовища», – поділився Микола Мілієнко, керівник відділу маркетингу BASF Agricultural Solutions.

Під час створення нових формул та засобів захисту рослин BASF дотримується надвисоких європейських регуляторних стандартів, водночас допомагаючи аграріям отримувати доступні рішення. Ревісол® не просто відповідає цим стандартам – він втілює їх. Нова розробка поєднує у собі високі результати у боротьбі з хворобами із вимогами ЄС до безпеки та екологічної стійкості.

Препарати із діючою речовиною Ревісол® гнучкі у внесенні, адже будуть ефективні як за низьких температур (від 4°C), так і стійкі до змивання та сонячного УФ-випромінювання. Ізопропанол-азол дозволяє ефективно пригнічувати грибкові хвороби на широкому спектрі культур незалежно від погодних умов. Ревісол® формує запаси у внутрішній частині листка, а їхнє повільне вивільнення сприяє довготривалому захисту рослини. Так можна знизити кількість фунгіцидних обробок за сезон та збалансувати якісний врожай із помірними інвестиціями у нього.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *