Главная / АГРОНОВИНИ / Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює в Скадовському районі, незабаром побудують пакувальний термінал (пакгауз) для кавунів та динь. Про це розповів фахівець з розвитку плодоовочевого ринку Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) Валерій Федоренко. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

«На сьогодні в Україні немає жодного підприємства, яке займалося б охолодженням та упаковкою кавунів або динь, хоча обсяги виробництва тільки кавунів в Україні коливаються в межах 370-500 тис. тон», — сказав Валерій Федоренко.

Як пише SEEDS з посиланням на АgroTimes, відсутність упаковки для баштанних є однією з причин низького експорту цієї продукції.

У минулому році Україна експортувала 18,5 тис. тон кавуна, але заробила на цьому лише $3,1 млн експортної виручки. Одна тона кавунів, що експортуються з України, продавалася по $170, і це була найвища експортна ціна українського кавуна за 4 роки.

В цей же час чеські експортери отримували більше $500 за тонну, французькі — $800 за тонну, а нідерландські реекспортували кавуни по $939 за тонну.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна експортувала зернових на 1,4 млн тонн менше, ніж у минулому році

Станом на 30 вересня з початку 2020/21 маркетингового року з України експортовано 11,7 млн тонн ...

David Montgomery Womens Jersey