Під час атаки на одеські порти майно російського олігарха не постраждало

Вчора і сьогодні вночі, під час обстрілів Одещини, росіяни спалили в наших портах 60 тисяч тонн зерна. Це приблизно 30 мільйонів доларів. Також вони понівечили зернові термінали і портову інфраструктуру українських і міжнародних трейдерів Kernel, Viterra, CMA CGM Group. Це ще щонайменше кілька мільйонів доларів. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці журналіста Сергія Іванова.

«Хочете цікавий нюанс? Російські ракети і дрони містичним чином оминули термінали групи ТІС. Вони просто облітають власність двічі підсанкційного російського олігарха Олексія Федоричева, про якого я нещодавно писав і який зараз намагається зняти з себе санкції через Верховний суд. 

Ні, я б не хотів, щоб майно ТІС постраждало. В жодному разі. Це майно має залишатися цілим та неушкодженим. І саме в такому вигляді має бути націоналізованим державою. Воно має заробляти гроші для нашої армії, а не для російської, за що, власне, РНБО запровадила проти Федоричева санкції. Дуже дивно, коли на території держави, на яку напали, агресор заробляє гроші», – написав журналіст.

Можливо Федоричеву просто повезло, а можливо й ні.

«Можна, звісно, вірити в містику та фантастичне везіння Федоричева, але, як показує практика, не варто списувати на надприродне те, що наймовірніше пояснюється банальним договірняком. ЗМІ пишуть, що його бізнес-партнери, росіяни Ломазов і Анніков (один з топів ТІС-Зерно), у травні мали зустрічі в Кремлі, де домовились про збереження терміналів.

Може так, а може й ні. Ба більше, щастить Федоричеву не вперше. П’ять років переховуватись від слідства в Монако, не втративши при цьому ані вплив, ні активи в Україні – це справжнє диво», – пише Сергій Іванов.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *