План відновлення України передбачає підтримку сільського господарства з високою доданою вартістю

План відновлення України від наслідків війни містить у собі потужні та амбіційні проекти в частині відновлення аграрного сектору. Акцент робиться на сільському господарстві з високою доданою вартістю, повідомив секретар Нацради з відновлення, нардеп Данило Гетманцев.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНН.

«Ми все робимо і зробимо для того аби підтримувати сільське господарство з високою доданою вартістю. Власне й на це спрямований наш план відновлення, план відновлення який ми писали разом з вами й в частині сільського господарства він є достатньо потужним та амбіційним. Передбачає реалізацію цілого ряду проектів, цілого ряду підходів саме в сільському господарстві, починаючи від сегрегації земель, продовжуючи підтримкою сільського господарства по програмі «5-7-9» в пріоритетних секторах, запровадження державних грантів, і також грантів за рахунок донорів, страхування військових ризиків, розвиток переробки, мається на увазі м’ясо, молоко, крохмаль, сиропи, глютен, протеїн і так інше. Це і овочі, фрукти, ягоди, насіння», — пояснив Гетманцев.

Нардеп наголосив, що такий підхід забезпечить велику кількість робочих місць в аграрному секторі.

Водночас, секретар Нацради зауважив, що наразі понад 10 тисяч сільгосппідприємств постраждали від війни, а тому багато уваги і сил буде спрямовано на їх підтримку.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *