Главная / АГРОНОВИНИ / Плодові в Рівненській області атакує карантинний шкідник

Плодові в Рівненській області атакує карантинний шкідник

Нині популяції цього карантинного шкідника спостерігаються на території Гощанського району, Бугринської та Бабинської ОТГ, вздовж траси на Сарни. Комаха вирізняється високою всеїдністю і плодючістю, може завдавати великої шкоди сільському господарству. Адже в «раціоні» метелика — понад двісті видів різних культур: персик, абрикос, горіх, яблуня, вишня, черешня, слива, груша тощо. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційний портал «Голос України».

«В області цей шкідник з’явився у 2017 році. Найімовірніше, він потрапив з півдня через транспортні засоби, при перевезенні сільськогосподарської продукції та промислових вантажів. Зважаючи на кліматичні зміни, в області склалися сприятливі умови для розмноження», — розповіли фітосанітари Рівненщини під час наради під керівництвом в. о. голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка.

За їхніми словами, гусениці шкідника об’їдають листя на деревах, утворюють гнізда, обплітаючи гілки павутиною. У результаті знижується врожайність плодових культур або ж дерева повністю гинуть.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Жнива в штаті Мічиган видались надзвичайно важкими

Фермери під час жнив тонуть у грязюці і дуже розчаровані врожаєм. Про це пише propozitsiya.com ...

David Montgomery Womens Jersey