Главная / АГРОНОВИНИ / Битва за чорницю: чому в липні ціни продовжують зростати

Битва за чорницю: чому в липні ціни продовжують зростати

Ціни на чорницю в Україні продовжують зростати. Завдяки ажіотажному попиту серед переробних підприємств вартість української чорниці вже досягла найвищих показників за останні 3 роки. Про це повідомляють в інформаційному центрі «Інфо-Шувар» і посиланням на дані власного моніторингу. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Інфо-Шувар».

«Ціни на чорницю зазвичай знижуються на початку липня, а в цьому році вони навпаки почали зростати. Ягоди вродило менше через екстремальні погодні умови в травні та в червні, а конкуренція за неї значно зросла. Пояснюється така активність дуже просто – в Європі в цьому році ягоди значно менше ніж рік тому, а заморожена чорниця є головною позицією в експорті  української замороженої  ягоди. Українські підприємці використовують цей момент для заробітку»,- розповідає Тетяна гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар», найбільшого в Західній Україні гуртового ринку.

За даними «Інфо-Шувар» переробні підприємства сьогодні скуповують  чорницю просто в центрах збору цієї ягоди, закупівельні ціни — 60-65 грн/кг(2.0-2.1 EUR/кг) —  є мінімум на 25% вищими, ніж рік тому.

На майданчику ОРСП «Шувар» чорниця пропонується по 75-80 грн/кг (2.5-2.6 EUR/кг). Вартість ягоди на початку липня зросла одразу в 1,5 рази  і до нині на ринку зберігається тенденція до підвищення цін.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Прибутковість вирощування лохини в Україні істотно впала

Через несподівані морози врожай лохини в Україні карколомно знизився, впала й прибутковість її вирощування. До ...

David Montgomery Womens Jersey