Погоджено 20 грантів для розвитку садівництва на 75 млн грн

Станом на 26 серпня Міністерство аграрної політики та продовольства України підписало вже 20 наказів щодо надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства. Нагадаємо, проект реалізується у рамках урядової програми «єРобота».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

У світовому рейтингу Україна займає високі позиції з садівництва. Наприклад, за площею багаторічних насаджень, це 35 сходинка, а за часткою її в землях сільгосппризначення – 145-та позиція.

Наразі 20 агропідприємств з 10-ти регіонів (Львівщини, Івано-Франківщини, Одещини, Київщини, Буковини, Черкащини, Рівненщини, Волині та Закарпаття, Хмельниччина) вирощуватимуть у своїх областях сади площею від 1,34 до 25 га. Суми гранту фермерів становлять від 360 тис. грн до 10 млн грн на одного отримувача. Загальна площа насаджень – 257,44 га. Загальна грантова сума – 75 млн 208 тисяч грн.

Загалом від Ощадбанку надійшла інформація по 115 заявках, з яких 80 позитивних.

12 підприємств вже підписали у відділенні банку договір про надання гранту та відкрили рахунки.
Нагадаємо, що основною умовою для учасників програми є створення робочих місць згідно з умов Порядку.

Крім того, Програма передбачає співфінансування: від 30 % власних коштів забезпечує її учасник, а 70 % – держава. Цими коштами можна оплатити будь-які витрати, які пов’язані з погодженим проектом висадки насаджень.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *