Представлено технологію, яка мінімізує знесення пестицидів та підвищує ефективність обробок посівів

Ірландська агротехнічна компанія MagGrow залучила 18 млн євро інвестицій на розробку нової технології обприскування сільськогосподарських культур.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agrarii-razom.

Інноваційний підхід до розпилення пестицидів покликаний зменшити знос при одночасному скороченні використання води та робочої сили. 

Компанія MagGrow, що займається розробкою технологій захисту рослин, була заснована у 2013 році. В останньому раунді фінансування агротехнічне підприємство MagGrow отримало 6 млн євро інвестицій, таким чином загальна сума досягла 18 млн євро. Гері Уікхем, співзасновник і генеральний директор MagGrow, сказав, що інвесторів приваблює сама бізнес-ідея сталого виробництва культур і вони хочуть унести свій вклад в забезпечення сталого харчування на Землі. 

Компанія розробила і впровадила запатентовану технологію утворення крапель, яка забезпечує зниження зносу більш ніж на 70% і у порівнянні зі звичайним обприскуванням на 40% підвищує ефективність покриття рослин. 
Нова технологія також дозволяє до 50% скоротити споживання води, розширити вікно обробки та скоротити затрати робочої сили. 

Система MagGrow не має рухомих частин, проста в установці і обслуговуванні та може бути встановлена на новий або існуючий обприскувач. 

В основу розробки нової технології було закладено той факт, що всі живі рослини і ґрунт мають власне магнітне поле. Прикріплені до обприскувача магнітні вставки при розпиленні рідини насичують краплі електромагнітним зарядом, що у свою чергу призводить до їх цілеспрямованого потрапляння на рослини.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *