В Україні запрацював перший кооперативний елеватор та одразу встановив рекорд із реалізації зерна

ТОВ «Перший кооперативний елеватор» за перші 50 днів 2020/21 МР продав зерна на 51,7 млн грн, що більше, ніж продали власники зерна за увесь минулий рік, повідомляє Канадський кооперативний зерновий проєкт (ККЗП). 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Facebook ККЗП.

«За весь минулий маркетинговий сезон 2019/20 всього зерна (за винятком соняшнику) було продано на 49,3 млн грн. Тобто за 50 днів ТОВ «Перший кооперативний елеватор» допомогло продати зерно членів СОК «Зерно-Бунка» і СОК «Зерновий» на суму більшу, ніж за 336 днів активних продажів в попередньому маркетинговому році», — йдеться в повідомленні.

Як пояснюють на підприємстві, це досягнення відбулося не тільки через збільшення кількості зерна, а й завдяки найкращим цінами та здешевленню логістики. Середня ціна пшениці для фермерів в цьому році на 23% вище середньої ціни у відповідний період 2019 р. По ячменю ціна краще на 11%, по ріпаку — на 17%.

ТОВ «Перший кооперативний елеватор» заснований в 2017 р сільськогосподарським кооперативом «Зерновий» в рамках реалізації «Проєкту розвитку зерносховищ і сільськогосподарських кооперативів в Україні» (ККЗП).

В кооператив об’єдналися понад 50 невеликих фермерів Дніпропетровщини, земельний банк яких складає близько 25 тис. га.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *