Главная / АГРОНОВИНИ / Президент України підписав указ про протидію рейдерству

Президент України підписав указ про протидію рейдерству

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерства», який містить набір інструментів, які будуть впроваджені найближчим часом для захисту власників бізнесу і протидії позбавлення їх майнових прав. Про це 22 липня повідомила прес-служба президента. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Зокрема, передбачається внесення зміни програмного забезпечення державних реєстрів, що істотно зменшить ризики та частоту рейдерства.

«Серед ключових технологічних змін — автоматичний моніторинг ризикових транзакцій з наступним підтвердженням/зупинкою реєстраційних дій, створення бек-офісу, який буде переглядати транзакції з підвищеним ризиком, фото — і відеофіксація учасників транзакцій; введення додаткового підтвердження здійснення реєстраційних операцій (наприклад, SMS-пароль або MobileID) і додаткової авторизації учасників транзакції (наприклад, ЕЦП)», — йдеться в повідомленні.

Також документом передбачається перенесення до 2021 р. до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження в їх використанні, зареєстрованих до 1 січня 2013 року в Державному реєстрі земель.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Страшний сон для заробітчан — британці створили робота-збирача ягід

Bosch уклав партнерську угоду з британським відділенням Field Robotics, щоб прискорити розробку роботів для збору ...

David Montgomery Womens Jersey