Продукція приватних агрохолдингів піде на експорт першою

Коментуючи підготовку до запуску експорту аграрної продукції через Чорне море, заступник голови ДП «Адміністрація морських портів України» Дмитро Барінов розповів, що першими зерно на експорт відправлять приватні агрохолдинги.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на suspilne.media.

Наразі в портах у сховищах та на суднах, які були там частково чи повністю завантажені, зберігається мільйон тонн. Барінов вважає, що відправка може відбутися в найближчі 2 дні.

Водночас він зауважив, що початок руху першого каравану кораблів із зерном залежить від рішення та погодження координаційного центру у Стамбулі.

«Здебільшого приватні вантажі, які чи то вже закуплені, чи закуповуються бізнесом і відправляються до портів призначення. Коли ми отримуємо замовлення від судновласника, що його судно готове до рейсу, готове прийти завантажитись чи вийти вже навантажене, ми це надсилаємо до координаційного центру, і вони там всі ці деталі, зокрема коли, що і хто супроводжує, координують. І потім процес починається», — сказав Барінов.

Він підкреслив, що адміністрація морських портів України з початку війни тримає порти в задовільному стані, щоб якнайшвидше поновити навантаження суден, коли вирішиться питання розблокування портів.

«Ми почнемо з порту Чорноморськ. Планується, що перше судно вийде звідти», — зазначив Дмитро Барінов.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *