Прогрес на горизонті: у Польщі заявили про можливе вирішення проблеми блокади пунктів пропуску

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск оголосив про значний прогрес у вирішенні тривалої блокади кількох пунктів пропуску кордону з Україною.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Reuters .

Нагадаємо, що блокада, розпочата 6 листопада, була ініційована польськими водіями, що вимагають від Європейського Союзу відновлення системи дозволів для українських перевізників.

Хоча фермери припинили свій протест на одному пункті пропуску, перевізники продовжують блокувати на трьох інших. Прем’єр-міністр Туск висловив оптимізм під час прес-конференції у середу, стверджуючи:

«Ми близькі до переконання, що наші дії можуть привести до результатів, як на переговорах у Києві, так і в Брюсселі».

Визнаючи неможливість виконання всіх вимог перевізників, Туск підкреслив, що чинна система дозволів для українських водіїв, відмінена після угоди між ЄС і Києвом 29 червня 2022 року, буде діяти до червня наступного року. Однак він натякнув на можливі рішення на рівні оперативного управління для вирішення питань перед зазначеним терміном.

Незважаючи на труднощі, Туск запевнив, що обговорення цього питання відбудеться під час його майбутнього візиту до Києва, де він планує спілкуватися з президентом України Володимиром Зеленським. Він висловив свою відданість полегшенню ситуації для польських перевізників:

«Я зроблю все можливе, щоб полегшити життя і долю польських перевізників».

Заступник міністра інфраструктури Польщі, після зустрічі в Києві у п’ятницю, висловив надію на вирішення протестів перевізників на кордоні з Україною до кінця року. З його слів, уряд Польщі активно шукає практичних рішень для полегшення напруги та завершення блокади.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *