Райффайзен Банк проаналізував ситуацію із зрошенням сільськогосподарських угідь після руйнування Каховської ГЕС

Райффайзен Банк, який в Україні є одним з найбільших кредиторів агросектору, провів опитування близько 6 тис. своїх клієнтів (переважно фізособи), які працюють в АПК. Після катастрофи, влаштованої країною-терористом на Каховській ГЕС, та спровокованого стихійного лиха Райффайзен проаналізував ситуацію із зрошенням сільськогосподарських угідь та дійшов невтішних оцінок.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінфін.

Заступниця голови Райффайзен Банку Наталія Гуріна зазначила, що від катастрофи на Каховській ГЕС постраждали три області, які зараз по-різному залишаються без придатної для використання води:

  • Херсонська — на 100%;
  • Запорізька — на 70−74%;
  • Дніпропетровська — на 30%.

Заступниця голови Райффайзен Банку запевнила, що банк зараз пропонує постраждалим агрогосподарствам кредитні відстрочки та реструктуризації раніше взятих кредитів.

«З початку війни наш банк видав нових кредитів на 100 млрд грн, з них 40 млрд грн — в агросекторі. Ми залишаємось у сільськогосподарській галузі та кредитувати продовжимо», — запевнила Гуріна.

Фінансисти розраховують на те, що місцева влада допоможе агросектору у відновленні роботи і відроджуватиме місцеву інфраструктуру.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *