У Болградському районі розпочались жнива

Сільськогосподарські підприємства Болградського району розпочали збирання врожаю озимих зернових та зернобобових культур. Станом на 19 червня 2023 року загальна площа збору складає 122,89 тис. га, в тому числі: озимих зернових культур – 86,92 тис. га, ярові культури займають площу 8,62 тис. га, та озимого ріпаку 27,35 тис. га.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Болградської районної державної адміністрації.

В 2023 році сільгосппідприємства Болградського району планують зібрати 286,6 тис. тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур при середній врожайності по всім видам культур 30 ц/га, в тому числі озимих культур – 260,7 тис. тонн при середній врожайності 30 ц/га. Окрім цього планується зібрати озимого ріпаку 54,7 тис. тонн при середній врожайності 20,0 ц/га.

Як зазначив голова Болградської райдержадміністрації Геннадій Бамбура, стан посівів озимих зернових культур оцінюється як добрий, що дозволяє сільгосппідприємствам району отримати прогнозований врожай. Сподіваємося, що погодні умови і надалі будуть сприяти проведенню збиральної компанії.

В період жнив планується задіяти 284 комбайни, із них: 188 власних зернозбиральних комбайнів та 96 залучених. Середнє навантаження на один комбайн складе 433 га.

Одночасно з підготовкою зернозбиральних комбайнів ведеться робота з підготовки зернотоків.

Станом на 19 червня 2023 року для проведення збиральних робіт за оперативними даними сільськогосподарські підприємства району забезпечені на 80% пально-мастильними матеріалами та на 100% сезонними працівниками.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *