Re:farm – найбільша конференція спеціалістів в агро в Україні

У Львові 8-9 лютого вже вдруге відбудеться Re:Farm – конференція про технології та людей. Чому про технології та людей? Тому, що люди без технологій не ефективні, а технології без людей неможливі. В конференції візьме участь більше 1500 керівників, агрономів, інженерів та спеціалістів с/г з усієї України, щоб дізнатись про перевірені на практиці прибуткові інструменти та технології. Цьогоріч Re:Farm триватиме 2 дні, а отже учасників очікує ще більше корисної інформації.

85+ спікерів-експертів з 5 країн виступатимуть у 4 тематичних потоках про:

  • ТЕХНОЛОГІЇ – схеми живлення, системи обробітку, полив, використання дронів та технології вирощування культур;
  • ВИРОБНИЦТВО – нішові культури, елеватори, сушарки, оптимізацію витрат та організацію агровиробництва;
  • ТОЧНЕ ЗЕМЛЕРОБСТВО – диференційне внесення та посів, картування врожайності та управління зонами продуктивності та навігацію;
  • БІЗНЕС – управління земельним банком та фінансами, фарм-менеджмент, інвестиції, гранти, програми фінансування та пошук кадрів;

Re:Farm – це можливість отримати нові знання різним спеціалістам з господарства одночасно, адже тематика технології та точне землеробство може бути цікавим агроному та інженеру, виробництво – директору, а потік «бізнес», – керівнику та власнику. Це не просто конференція, а ефективний майданчик для комунікації спеціалістів які прагнуть розвитку та змін.

Також на конференції діятиме експо-зона найкращих агробрендів, на стендах яких можна буде ознайомитись з сучасними рішеннями та отримати консультації. Спонсорами конференції Re:Farm 2024 стали компанії – Zemlerob та Agrosem.

Програму заходу можна переглянути за посиланням.

Квитки можна придбати на сайті.

Квитки: +380684858386
Партнерство: +380675564266
Реклама та PR: +380685560656

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *