Росія намагається витіснити Україну зі світового ринку зерна, – ООН

У середу Рада Безпеки ООН знову зібралася на засідання, присвячене гуманітарній ситуації в Україні. Брифінг скликала Франція. На засіданні здебільшого йшлося про обстріли Росією української інфраструктури та загрози «заморозити» українців, а також про обстріли Росією зернової інфраструктури.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Голос Америки.

Так, директор з координації Управління ООН з гуманітарних справ Рамеш Раджасінгхам зазначив, що попри постійні атаки Росії на українські порти та зернову інфраструктуру, експорт з чорноморських портів через нові коридори, оголошені в серпні, стабільно зростає. За оцінками ООН, через ці коридори було перевезено близько 7 млн тонн товарів, з яких приблизно 70% — це зерно та харчові продукти.

За словами Роберта Вуда, заступника постійного представника США при ООН, Росія захоплює більшу частку світових ринків зерна за рахунок України.

Проте, Вуд переконаний, що світ не вірить «безглуздим виправданням» Росії для ведення та продовження війни.

«Денацифікація. НАТО. Біологічна зброя, яка поширюється кажанами та птахами. Хрестовий похід проти сатаністів. Гуманітарна місія із захисту російськомовних. Русофобія. Список можна продовжувати. Росія сподівається, що люди повірять її брехні, якщо повторювати достатньо. Але, попри спроби замаскувати свої імперіалістичні амбіції, спосіб покласти край цій війні завжди був простим та зрозумілим. Росія має припинити агресію та вивести свої війська з міжнародно визнаної території України», – переконаний він.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *