Росія знову намагається обміняти продовження зернової угоди на зняття санкцій

У Росії вважають «недоцільним» продовження зернової угоди, якщо з Москви не буде знято санкції, що впливають на сільськогосподарський експорт, заявив заступник глави МЗС РФ Сергій Вершинін.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на РБК-Україна.

За його словами, Москва незадоволена деякими аспектами угоди, оскільки вона здійснюється несправедливо через санкції щодо російського сільськогосподарського експорту.

«Без відчутних результатів щодо реалізації меморандуму Росія — ООН, насамперед щодо реального зняття санкційних обмежень із російського сільгоспекспорту, концепція стамбульських пакетних домовленостей і просте продовження українського документа недоцільні», — заявив Вершинін.

Минулого тижня заступник голови МЗС РФ Олександр Грушко заявив, що робота з розблокування російського експорту в рамках зернової угоди йде незадовільно, і звинуватив ЄС у невиконанні своїх обіцянок.

Російський сільськогосподарський експорт не був прямо спрямований на західні санкції, але Москва стверджує, що блокування її платіжних, логістичних і страхових систем є «перешкодою» для експорту власного зерна і добрив.

Нагадаємо, що свій «рекордний» врожай зерна росія не може продати через санкції.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *