BEDNAR розширює дилерську мережу в Україні розпочавши співпрацю з компанією ІН ФОРС ГРУП

BEDNAR прийняв рішення розширити дилерську мережу в Україні та розпочав співпрацю з компанією ІН ФОРС ГРУП , яка стала офіційним дилером BEDNAR FMT. Компанія буде представляти техніку BEDNAR, проводити її технічне обслуговування та забезпечувати оригінальними запчастинами в регіонах, де має свої представництва, а саме: в Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській та Тернопільській областях.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз BEDNAR.

Стратегія BEDNAR FMT в Україні – бути якомога ближче і завжди поруч з кожним українським аграрієм, відповідно ефективна та активна дилерська мережа дозволить обрати та придбати необхідний агрегат для високоефективного виконання поставлених задач, а також забезпечить аграрія якісним сервісним обслуговуванням та оригінальними запасними частинами.

«Останні 4 роки ми мали достатньо сильну дилерську мережу в Україні, спостерігали гарну динаміку продажів. Але повномасштабна війна внесла свої корективи і на територіальне покриття, і на купівельну спроможність аграріїв, і на фінансові інструменти придбання техніки, і так далі. Тож по ряду причин ми прийняли рішення про посилення нашої дилерської мережі і радий повідомити про початок нашої співпраці з «Ін Форс Груп». В першу чергу для того, щоб бути ближче до всіх наших аграріїв і відповідно підтримати рівень продажів на сталому рівні. Ми давно знаємо і спілкуємось з цією компанією. У нас тільки позитивні враження від підходів та принципів роботи компанії. Ми дивимось на майбутнє з оптимізмом. Від 2023 року ми очікуємо в першу чергу перемоги і відповідно відновлення та зростання ділової активності» – прокоментував Михайло Кришко, директор BEDNAR FMT в Україні.

«Попит аграрного ринку на професійні сільськогосподарські рішення зберігається навіть у складних умовах сьогодення. Для задоволення потреб та мінливих запитів наших клієнтів, ми прийняли рішення розширити продуктову лінійку техніки брендом BEDNAR. Для ІН ФОРС ГРУП  велика честь представляти BEDNAR на ринку, як надзвичайно надійного, адаптивного до вимог фермера виробника, який спеціалізується на ефективних агрегатах для обробки ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. В першочергових планах на цей рік: ефективне просування бренду BEDNAR в областях України, де представлені підрозділи нашої компанії. Ми впевнені, що торгова команда ІН ФОРС ГРУП  досягне успіхів в представленні бренду BEDNAR українському фермеру» – прокоментувала нове партнерство Ірина Новікова, директор ІН ФОРС ГРУП.

«Ми щиро раді можливості співпраці із чеським брендом сучасної європейської причіпної техніки BEDNAR, адже тепер із розширенням продуктової лінійки компанії ІН ФОРС ГРУП, ми стаємо більш гнучкими до задоволення потреб клієнтів, адже вже зараз можемо запропонувати передпосівні компактори SWIFTER, посівні зернові комплекси OMEGA та EFECTA, дискові борони SWIFTERDISC та ATLAS, дисколапові культиватори ACTROS, глибокорозпушувачі TERRALAND, комбіновані системи внесення сухих мінеральних добрив та велику кількість інших моделей. Тож запрошуємо всіх до регіональних підрозділів компанії ІН ФОРС ГРУП, де кваліфікований персонал надасть вам всю необхідну інформацію» – закликає Андрій Горобець, продакт менеджер компанії.

ІН ФОРС ГРУП  представлена на ринку продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки з 2020 року. Мережа компанії нараховує 4 регіональних підрозділи у Дніпропетровській, Полтавській, Тернопільській та Львівській областях України.

На сьогодні в портфоліо компанії окрім BEDNAR, вже входять такі бренди, як Мassey Ferguson, OLIMAC, Precision Planting, тощо. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *