Розпочав роботу «Дунайський зерновий шлях»

Українське Дунайське пароплавство (ПрАТ «УДП») ще влітку розпочало розробку проєкту «Дунайський зерновий шлях».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Генерального директора ПрАТ «УДП» Дмитра Москаленка.

«Ще влітку ми передбачали, що рф може в будь-який момент спробувати зірвати «Зернову ініціативу». Тому наполегливо і системно розвивали наш проєкт «Дунайський зерновий шлях», — повідомив Дмитро Москаленко.

Зокрема, УДП інвестувало у створення власної перевалки зернових, а також домовилися з румунськими партнерами — групою компаній TTS — про більш швидку та ефективну схему перевалки у порту Констанци.

«Наш «Дунайський зерновий шлях» вже починає працювати. Це безпечна та гарантована доставка аграрної продукції з річкового порту одразу на морське судно великого тоннажу. Увесь логістичний ланцюжок здійснюється і контролюється УДП», — розповів Генеральний директор ПрАТ «УДП».

За рахунок більш швидкого процесу завантаження і розвантаження середній час обороту каравану скоротиться приблизно на 30%. Власникам вантажу вже не доведеться нести фінансових втрат внаслідок тривалих очікувань в черзі біля терміналу.

Важлива складова проєкту — оснащення суден системами он-лайн контролю, відеоспостереження та збільшення кількості судноводіїв в екіпажі. Це значно підвищує ефективність роботи флоту. За прогнозами, у майбутньому баржевий караван зможе здійснювати до двох рейсів на місяць.

«На другому етапі проєкту «Дунайський зерновий шлях» передбачається будівництво нових барж, адже ми фактично вичерпали можливість збільшення «тоннажу». Крім того, вже у найближчий час починається модернізація тяги — капітальний ремонт самохідного флоту з заміною двигунів», — запевнив Дмитро Москаленко.

Керівництво Міністерства інфраструктури підтримало пропозиції УДП. Левову частку прибутку цього року (після сплати податків та дивідендів) направлять в програми розвитку.

«Не лише ми, УДП, розуміємо, що розвиток дунайської логістики є надважливою складовою економічної безпеки України. Спостерігаємо, як активно інвестують та розбудовують логістичну інфраструктуру на Дунаї деякі українські приватні оператори. Це потужні гравці ринку, які бачать перспективу не на один рік. Що є підтвердженням того, що ми обрали правильний курс. Інвестиції у «Дунайський зерновий шлях» — це посилення потенціалу країни та ключ до успіху нашої компанії».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *