Сезон кавунів завершено – фермери незадоволені

Сезон кавунів 2024 можна вважати завершеним. На поточному тижні більшість виробників припиняють їх реалізацію. При цьому ключові гравці ринку відзначають, що в нинішньому році сезон реалізації кавунів в Україні завершується на 2 тижні пізніше, ніж рік тому, проте останні партії даних баштанних українські фермери пропонують до продажу помітно дешевше, ніж наприкінці минулого сезону.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

На сьогодні виробники пропонують до продажу залишкові партії кавунів по 12-18 грн/кг, що в середньому на 30% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Варто зазначити, що більшість виробників баштанних вважають результат цього сезону незадовільним. На початку сезону погода піднесла фермерам одразу кілька неприємних сюрпризів у вигляді рясних дощів і граду, внаслідок чого значна частина сходів баштанних була просто знищена.

При цьому сильні опади й пов’язана з цим підвищена вологість призвели до масових уражень полів грибковими захворюваннями. Як результат, якість кавунів у поточному сезоні була помітно гіршою, ніж торік.

Таким чином, на цей час ціни на кавун в Україні в середньому на 34% нижчі, ніж наприкінці минулого сезону. За словами самих фермерів, це пов’язано з тим, що якість цієї продукції в нинішньому сезоні помітно знизилася через несприятливі погодні умови.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *