Щоб зупинити зростання цін, імпортери можуть почати завозити огірки з Туреччини

Тепличні комбінати скоротили пропозицію огірка, через що він стрімко подорожчав. Це явище сезонне, однак цьогоріч підтримку цінам надає відсутність конкуренції з боку імпорту і вельми високий попит місцевих оптових компаній і роздрібних мереж.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Сезон реалізації огірка в українських тепличних комбінатах близький до завершення. Господарства зараз проводять зачистку в теплицях, тому пропонують огірок здебільшого дрібним оптом. Варто також зазначити, що якість огірка в останніх вибірках значно знизилася, але це не заважає продавцям підвищувати відпускні ціни в цьому сегменті. Так, тільки з початку поточного тижня ціна на цю продукцію зросла в середньому на 38%, і сьогодні тепличний огірок надходить у продаж по 53-65 грн/кг.

Читайте також: Приморозки не дали зібрати другий врожай овочів на Миколаївщині.

Варто зазначити, що на сьогодні вартість тепличного огірка в Україні вже в середньому на 18% вища, ніж в аналогічний період минулого року. Така ситуація на українському ринку огірка, на думку експертів, може призвести до того, що імпортери почнуть поставки цієї продукції з Туреччини. У такому разі ціна на огірок із місцевих господарств може призупинити зростання під тиском дешевшої імпортної продукції.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *