Главная / АГРОНОВИНИ / Щодо законопроєкту про ринок землі звернулись до Конституційного Суду

Щодо законопроєкту про ринок землі звернулись до Конституційного Суду

«Ми подали низку судових позовів в тому числі й звернення до Конституційного суду України щодо неконституційності окремих норм законопроєкту», — сказала керівник Об’єднаного штабу захисту української землі Ольга Ходаківська під час прес-конференції 13 січня в Києві, пише propozitsiya.com.

«Законопроєкт, який був з порушеннями регламенту проголосований у першому читанні та рекомендований до другого, порушує норму прямої дії Конституції. Стосовно порушень норм регламенту Верховної Ради подано позовні заяви до Верховного суду», — додала вона.

О. Ходаківська також наголосила, що сільгоспвиробники вимагають зустрічі з Президентом України.

«Він в цьому процесі почув міжнародних експертів, лобістів крупних корпорацій, представників великого бізнесу. Але він не почув найголовнішого — українського селянина, фермера, український народ», — пояснила вона.

За її словами, штаб ініціює створення робочої групи із напрацювання комплексної земельної реформи, реалізація якої б принесла користь усьому суспільству.

До цієї групи мають увійти не представники міжнародних компаній чи лобісти іноземних фондів. До неї мають увійти найкращі українські фахівці, представники малого й середнього бізнесу, аграрних асоціацій, громадянського суспільства.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У виноградарів та виноробів з’явиться професійне свято

David Montgomery Womens Jersey