Схвалено проєкт закону, який передбачає зміни до законодавства в частині підтримки фермерських господарств

2 вересня на засіданні Уряду схвалено законопроєкт, спрямований на стимулювання діяльності фермерських господарств. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agro.me.gov.ua.

Документом передбачається:

унормувати склад земельних ділянок фермерських господарств, в користуванні яких знаходяться земельні ділянки, передані їм у постійне користування, що дозволить фермерам, які обробляють такі земельні ділянки, мати доступ до державної підтримки;

розширити коло отримувачів підтримки через державний фонд підтримки фермерських господарств, зокрема, закріпивши статус сімейних фермерських господарств, як отримувачів такої підтримки;

запровадити державну підтримку фермерському господарству, голова якого має вік до 35 років (включно), що надасть можливість сільській молоді реалізувати свої підприємницькі ініціативи та сприяти зупиненню міграції молоді із сільських територій.

«Серед основних новацій, які ми пропонуємо, — законодавчо визнати пріоритетність державної підтримки фермерському господарству, голова якого має вік до 35 років. Бо у нас зараз понад 30 тисяч активних фермерських господарств, і лише близько 500 з них очолюють молоді люди», — зауважив прем’єр-міністр Денис Шмигаль і додав, що кількість таких господарств має зрости щонайменше вдвічі в найближчі роки.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *