Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
Високі температури підвищують ціни на олійні у світі | ► КОППСТ

Високі температури підвищують ціни на олійні у світі

Ціни на олійні культури та рослинні олії продовжують зростати на тлі тривалої посухи в США і чорноморському регіоні, а також дефіциту опадів в Бразилії напередодні сівби сої нового врожаю, і наближаються до рекордних рівнів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на graintrade.com.ua.

Ринки соєвої та пальмової олії змагаються між собою в зростанні. Підвищення біржових цін змусило покупців активізувати закупівлі на спотових ринках, що підвищило попит на українську соняшникову олію. Покупці погоджуються на високі ціни, не сподіваючись отримати в цьому сезоні дешеву продукцію. Прогнози зменшення врожаю в Україні та Росії підтримують ціни. 

Ф’ючерси на соєву олію на біржі в США вчора подорожчали на 2,6% до 7,5-місячного максимуму в 744 $/т слідом за цінами на сою, які на тлі активних закупівель з боку Китаю зросли на 1% до 353,6 $/т. Ф’ючерси на пальмову олію на біржі в Малайзії вчора виросли на 1% до найвищого з січня рівня — 678 $/т.

Ціни на аргентинську соєву олію вже виросли до 770–780 $/т FOB. За оцінками місцевих експертів, у поточному сезоні країна імпортує до 5 млн т сої з сусідніх країн для забезпечення переробних потужностей на тлі високих цін та активного попиту.

В Україні ціни попиту на соняшникову олію також виросли до 840–850 $/т FOB для поставок у жовтні-листопаді, хоча продавці підняли ціни до 900–920 $/т FOB.

В Європі ціни на ріпакову олію залишаються на рівні 780 €/т, попри зменшення виробництва ріпаку в ЄС та прогнозу імпорту. Зростання цін обмежує високий курс євро та низький попит на біодизель.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *