Сім’я із Ратнівщини розповіла, як почала заробляти на овочах

Подружжя Романюків із села Шменьки, що на Ратнівщині (Волинська обл.), поділилася секретами ведення овочевого бізнесу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на business.rayon.in.ua.

Сім’я Романюків минулого року стала активним учасником агропроєкту «Територія майстерності». Цьогоріч Василь та Оксана — молоді господарі, які вирощують огірки та томати у теплицях та відкритому ґрунті — учасники проєкту «Успіх в дії».

Фахівці служби зайнятості організували для жителів сіл району виїзний захід у невеличке господарство.

Пані Оксана охоче розповідає про досягнуті успіхи у веденні овочівництва: «Цьогорічні погодні умови та економічна ситуація в умовах карантину внесли свої корективи у веденні господарства. Спочатку дощі заливали теплиці, тоді — неймовірна спека, призвели до зменшення реалізації продукції. Хвороби рослин вдалося подолати, а продукцію реалізовували просто з парників, свіжо збираною, просто з грядки. Попри те, що уже четвертий місяць продаємо огірки та помідори, ще можна немало зібрати врожаю».

Господиня показала на практиці, як правильно пасинкувати овочі, щоб не пошкодити стебло, яке харчує плід, обрізати та зривати плоди, розповідає, як боротися з хворобами.

Учасники заходу охоче смакували помідорами та огірками, дякували за хороші поради та навчання ефективного ведення сільського господарства.

Фахівчиня з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Леся Захарчук розповіла про можливості організації власної справи за сприянням служби зайнятості.

Спеціаліст Державної установи «Фітодослідна станція» Сергій Левківський наголосив на необхідності й безпечності оброблення томатів біопрепаратами для запобігання різним хворобам.

Успішні аграрії є прикладом для тих членів особистих селянських господарств, які ще не визначилися з формами та видами зайнятості на селі.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *