Сім інноваційних продуктів CLAAS отримали нагороду AE50 Award в США

Щонайменше сім інноваційних продуктів CLAAS стали цьогорічними лауреатами премії AE50 Award від Американського товариства сільськогосподарської та біологічної інженерії (ASABE). Церемонія нагородження відбудеться в лютому 2024 року на конференції ASABE з технологій сільськогосподарського обладнання в Луїсвіллі, штат Кентуккі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз CLAAS.

Премія AE50 Awards, яку вручає Американське товариство інженерів сільського господарства та біології (ASABE), щорічно відзначає 50 найбільш інноваційних новинок та інноваційних продуктів у Північній Америці, які мають значний вплив на сільськогосподарські, харчові та біологічні системи. З численних заявок, поданих у 2023 році, сім заявок CLAAS були визнані серед 50 найкращих за інноваційність, значний технічний прогрес і вплив на ринок.

Ось сім цьогорічних переможців CLAAS в номінації AE50

Серія XERION 12

Після шести років проектно-конструкторських робіт, понад 10 000 годин випробувань у п’яти країнах і сотень інтерв’ю з клієнтами серія XERION 12, представлена влітку 2023 року, задає нові тенденції, і не тільки в своєму класі великогабаритних тракторів. Завдяки концепції низьких обертів двигуна 2.0 ці дві моделі пропонують потужність двигуна до 653 к.с. з максимальним обертовим моментом до 3 100 Нм при 1 300 об/хв. Шестициліндрові двигуни Mercedes-Benz об’ємом 15,6 л схвалені для роботи на гідрогенізованих рослинних оліях (HVO) – всі нові машини також спочатку заправляються на заводі екологічно чистим паливом, виробленим з відходів і залишкових матеріалів.

CEMOS для тракторів

CEMOS – це перша і єдина на ринку система допомоги водієві та оптимізації процесів, яка оптимізує як трактор, так і його навісне обладнання, а також здатна до самонавчання. Вона допомагає оператору оптимізувати баластування, тиск в шинах і управління двигуном і трансмісією, значно підвищуючи продуктивність і ефективність польових робіт, таких як обробіток ґрунту. Згідно зі звітом про випробування DLG 7096, продуктивність по площі збільшилася на 16,3%, а споживання палива знизилось на 16,8%.

TRION 740

У 2021 році було представлено серію TRION, яка перенесла багато функціональних можливостей і параметрів продуктивності LEXION в середній клас комбайнів. У Північній Америці TRION 740 з системою APS HYBRID і великим ротором доповнює широкий асортимент продукції LEXION. Як і LEXION, TRION розроблений для найвищої продуктивності кампанії та широкого спектру умов збирання і культур, які можна комбінувати.

Система обмотування сіткою VARIANT

Рівно 40 років тому компанія CLAAS винайшла технологію обмотування рулонних прес-підбирачів сіткою. Завдяки цьому досвіду та простоті система обмотування сіткою, що використовується в прес-підбирачах VARIANT, є надзвичайно досконалою та надійною.

VARIANT 500 SMART DENSITY

Рулонні прес-підбирачі VARIANT забезпечують високу щільність тюків для всіх культур, від вологого силосу до сухої соломи. Водночас вони здатні виробляти тюки сіна з м’якою серцевиною для безпечного сушіння. Система SMART DENSITY управляє двома натяжними важелями незалежно один від одного. Це означає, що VARIANT завжди має оптимальний натяг стрічки в будь-яких умовах і на будь-якій швидкості руху.

Подвійний роликовий привод для DISCO 3600 FRC

Подвійний роликовий привод фронтальної косарки CLAAS DISCO 3600 FRC – це нова інноваційна концепція приводу для вальцьової плющилки (RC), яка була розроблена спеціально для високоврожайних і важких культур. Технічною особливістю є міцно сконструйована ножична передача, яка працює в масляній ванні для максимальної надійності та найвищої пропускної здатності.

DISCO 9700 RC AUTO SWATHER 

DISCO 9700 RC AUTO SWATHER від CLAAS – одна з найпродуктивніших у світі потрійних косарок з плющильним і з’єднувальним ременями, розроблена спеціально для великих об’ємів кормів і важких культур. Особливі характеристики, такі як нова технологія бокового зсуву, інноваційна приводна лінія та інтелектуальна конструкція з’єднувального ременя шириною 1100 мм, роблять її унікальною на ринку. DISCO 9700 RC AUTO SWATHER може легко працювати з врожайністю до 60 т/га.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *