Сorteva Agriscience оголошує про завершення навчального курсу програми TalentA для українських фермерок

Компанія Corteva Agriscience оголошує про завершення навчального курсу програми TalentA, яку компанія заснувала вперше в цьому році в Україні для розвитку фермерок із сільської місцевості. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

Протягом двох місяців навчання учасниці, які подолали конкурсний відбір, прослухали 27 лекцій, об’єднаних тематичними модулями за напрямками: soft skills, розвиток бізнесу, доступ до фінансування, діджитал-комунікації та інноваційні агротехнології. Своїм досвідом та знаннями з учасницями ділилися 20 відомих експертів викладацької та бізнес-спільноти, а також практики фермерських господарств та кооперативів і об’єднаних територіальних громад. Фахівці компанії Corteva Agriscience долучилися до тренерського складу, поділившись із учасницями передовим досвідом світових аграрних інновацій, фінансових рішень та знаннями з розвитку ділових навичок лідерів.

Особливу увагу в рамках навчального курсу програми TalentA було приділено наставництву та менторській підтримці, завдяки якій учасниці ефективно розробляли проєкти для подальшої участі в конкурсі грантів. За умовами конкурсу Corteva Agriscience надасть гранти в розмірі $5000, $4000 та $3000 за три найкращі проєкти, спрямовані на забезпечення продовольчої безпеки громад. Проєкти оцінюватиме експертна рада програми, а переможці будуть оголошені 15 жовтня у Всесвітній день сільських жінок.

«Жінки-фермери є основою розвитку сільських громад, проте вони потребують економічної допомоги і доступу до передових знань та навичок з розвитку бізнесу й агротехнологій. Ідея саме такої підтримки лежить в основі програми TalentA, — говорить Анна Бабич, координатор програми TalentA, менеджер з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience у Центральній та Східній Європі. — Ми пишаємося першими випускницями TalentA в Україні та впевнені, що робота з менторами розкрила на повну їх внутрішній потенціал, а отримані знання від першокласних фахівців допоможуть у розвитку їхньої справи заради власного добробуту та добробуту їхніх громад і нашої країни в цілому».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *