Столовий буряк може успішно експортуватися з України до ЄС у вареному вигляді

Столовий буряк може успішно експортуватися з України до ЄС у вареному вигляді у вакуумній упаковці, тому що попит на цей продукт постійно зростає, і він присутній в супермаркетах більшості країн ЄС. Навіть Близький Схід вже полюбив столовий буряк, а роздрібна ціна на нього в цьому регіоні досягає $1,1- $1,3 за кг, що дозволяє успішно експортувати даний продукт з України. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на UAFES.

В Азії все більш популярним стає сік із столового буряка, а також соки, до складу яких входить сік столового буряка. Ці соки стали з’являтися і в Україні і також користуються великою популярністю на тлі зниження інтересу до відновлених з концентрату фруктових соків.

Мода на здорове харчування і заняття спортом в світі привернула увагу до цієї культури, завдяки тому, що звичайний столовий буряк є одним з чемпіонів серед овочів з дієтичної цінності і користі для здоров’я. Він має високий вміст важливих для людини антиоксидантів, дуже багатий залізом, цинком, йодом і містить різноманітні вітаміни – E, P, PP, і групи B. При цьому багатстві, його калорійність невисока – всього близько 40 калорій на 100 грамів продукту.

Завдяки тому, що буряк зазвичай має високий вміст нітратів, він допомагає спортсменам швидше відновлюватися після навантажень і сприяє підвищенню потенції у чоловіків. Тому буряк є майже обов’язковим продуктом для професійних спортсменів. Однак варений буряк має високий глікемічний індекс – до 65, і містить багато фруктози, глюкози і сахарози, тому потрібно уважно ставитися до розмірів страв, в які входить цей овоч для тих, хто не займається спортом.

Цікаво відзначити, що раніше столовий буряк вирощували як лікувальну рослину, і використовували тільки листя. На сьогоднішній день листя незаслужено забуті, а в їжу використовуються, переважно коренеплоди.

Крім того, буряк є найціннішим засобом профілактики при серцево-судинних захворюваннях завдяки високому вмісту беатину, що додає йому червоний колір. Він зміцнює імунітет, корисний для печінки і зору, а також має виражені протизапальні властивості. Також звертаємо увагу на буряковий сік, який має безліч корисних властивостей.

В Азії все більш популярним стає сік із столового буряка, а також соки, до складу яких входить сік столового буряка. Ці соки стали з’являтися і в Україні і також користуються великою популярністю на тлі зниження інтересу до відновлених з концентрату фруктових соків.

Цікаво, що столовий буряк може успішно експортуватися з України до ЄС у вареному вигляді у вакуумній упаковці, тому що попит на цей продукт постійно зростає, і він присутній в супермаркетах більшості країн ЄС. Навіть Близький Схід вже полюбив столовий буряк, а роздрібна ціна на нього в цьому регіоні досягає $1,1- $1,3 долари за кг, що дозволяє успішно експортувати даний продукт з України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *