Страховики будуть страхувати судна з українським зерном, за умови супроводження їх ВМС

Страховики будуть готові покривати судна, які пропливають запропонованим коридором для вивезення українського зерна, лише якщо є домовленості про супровід міжнародного флоту та чітка стратегія боротьби з морськими мінами, кажуть страховики та брокери.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на forinsurer.

Очікується, що Росія, Україна, Туреччина та ООН підпишуть угоду, спрямовану на відновлення транспортування зерна з України через Чорне море.

Українські порти були закриті після вторгнення Росії в Україну у лютому, а морські страховики, що базуються в Lloyd’s of London та на лондонському ринку комерційного страхування очікують додаткових гарантій, враховуючи потенційні збитки, пов’язані з кожним судном.

Має бути супровід, тральщики, щоб ризик був виправданий. Прийнятний супровід може бути забезпечений спільними українськими та російськими кораблями, або ООН, або нейтральною державою, такою як Туреччина, повідомили джерела у страхових компаніях.

Помічником у розмінуванні може бути використання супутникових технологій для ідентифікації місць розташування мін, сказав анонімно страховик військових ризиків. Такі країни, як США, Великобританія чи Франція, можуть мати цю технологію.

Початкова проблема полягає в тому, що понад 80 кораблів застрягли в Україні — багато з вантажами на борту, включно з зерном — які мають вийти, перш ніж нові кораблі зможуть зайти.

Додаткові премії, що стягуються для ширшого Чорноморського регіону, знизилися, що відображає більшу впевненість у забезпеченні страхування з лютого. А премії, сплачені за захід у води Чорного моря, впали до 2% від вартості судна з 5% незабаром після вторгнення РФ, кажуть у Marsh.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *