Суд відмовив Бунге Україна в позові проти елеваторів Агроінвестгрупп на 227 млн грн

Господарський суд Одеської області відмовив компанії «Сантрейд», яка входить в структуру «Бунге Україна», в задоволенні позову до «Агроінвестгрупп» на суму 226,74 млн грн ($8,45 млн). Про це пише propozitsiya.com з посиланням на свідчення дані Реєстру судових рішень.

«Суд вважає, що заявник не довів суду, що невжиття зазначених ним заходів зможе істотно ускладнити або зробити неможливим виконання рішення суду, у зв’язку з чим в задоволенні заяви компанії« Сантрейд »про забезпечення позову слід відмовити», – вказується в рішенні.

Дочірнє підприємство з іноземними інвестиціями «Сантрейд» звернувся до суду з заявою про забезпечення позову до підприємств, з якими було укладено сім договорів складського зберігання зерна, – «Ізмаїльський елеватор», «Білгород-Дністровський елеватор», «Заплазський елеватор», «Аліягський елеватор», «Березовський елеватор», «Березовський елеватор», «Рауховскій елеватор» та «Новомиргородський елеватор».

Зокрема, елеватори прийняли на зберігання зерно на суму:

  • «Ізмаїльський елеватор» – 41,22 млн грн (соняшник, кукурудза і ячмінь);
  • «Білгород-Дністровський елеватор» – 40,12 млн грн (соняшник, кукурудза);
  • «Заплазський елеватор» – 43,07 млн ​​грн (соняшник, кукурудза);
  • «Аліягський елеватор» – 25,77 млн ​​грн (соняшник);
  • «Березовський елеватор» – 45,87 млн ​​грн (соняшник, кукурудза);
  • «Рауховскій елеватор» – 13 млн грн (соняшник);
  • «Новомиргородський елеватор» – 17,76 млн грн (кукурудза).

Загальна балансова вартість соняшнику, кукурудзи та ячменю склала 226,74 млн грн.

З метою проведення огляду зерна, яке знаходиться на зберіганні, «Сантрейд» направив незалежного сюрвейєра, однак працівники (охорона) зернових складів відмовилися допустити на територію зерносховища.

Також, заявником стверджується, що працівники елеваторів відмовляються приймати заявки компанії «Сантрейд» на відвантаження зерна з метою його повернення з зберігання.

На підставі заяв «Сантрейд» було відкрито 7 кримінальних проваджень в рамках яких було накладено арешт на спірне зерно. Однак, суд зазначає, що посилаючись на потенційну можливість ухилення відповідача від виконання зобов’язань, не є достатньою підставою для задоволення заяв.

До інформації: Господарський суд Одеської області відмовив у задоволення позову «ТАСкомбанк» до «Агроінвестгрупп» і «Іст Оілс Україна».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *