Самміт-Агро Юкрейн 20 років на ринку: мистецтво зростати разом!

1 березня 2019 року компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» відсвяткувала свій 20-річний ювілей. Про це пише propozitsiya.com.

За цей довгий шлях безперервного розвитку та злагодженої щоденної роботи компанія стала відомою на українському ринку засобів захисту рослин. Представникам «Самміт-Агро Юкрейн»  вже давно довіряють партнери та клієнти – про це свідчать численні привітання та щирі подяки, котрі отримала компанія під час святкування свого дня народження.

Урочистий захід в тематичному японському стилі відбувся у святковій залі «Fairmont Grand Hotel Kyiv».

Окрім розважальної програми на гостей чекав екскурс історією «Самміт-Агро Юкрейн» від дати її заснування японською корпорацією «Сумітомо Корпорейшн» в 1999 році і аж до теперішніх часів.

Тамара Миколаївна Мельничайко, Генеральний директор, що працює в компанії найдовше (20 років!), відмітила успіхи, котрими сьогодні пишається весь колектив. Це — невпинний ріст: з моменту заснування кількість продуктів у портфоліо зросла з 8 до 50, а кількість працівників збільшилась майже у 3 рази – з 12 до 33 чоловік. При чому третина співробітників працюють в компанії понад 10 років!

Згадали труднощі, з котрими стикалися, та перемоги, котрі вивели «Самміт-Агро Юкрейн» на дорогу успіху.

Не залишили без уваги й першу публікацію в пресі, де було згадано про тоді ще нікому невідому компанію «Самміт-Агро Юкрейн» у  журналі «Пропозиція» (вересень 1999 р.).

З 2017 року «Самміт-Агро Юкрейн» активно розвиває на вітчизняному ринку лінійку біопродуктів «SeiPro», ставлячи в пріоритет відповідальне ставлення до здоров’я людини та довкілля.

Ще однією гордістю «Самміт-Агро Юкрейн» є постійний професійний ріст.

«Самміт-Агро Юкрейн» є  частиною групи компаній «Sumi Agro Europe», тож перейняття успішного досвіду європейських колег є незмінною частиною політики компанії. За останні 20 років «Самміт-Агро Юкрейн» організувала чималу кількість подорожей для своїх співробітників, клієнтів та партнерів  в країни Європи та, навіть, до самої Японії.

На сьогодні «Самміт-Агро Юкрейн» має 38 авторизованих дистриб’юторів, більшість з яких прибули на святкування, щоб особисто поздоровити партнера та висловити свої щирі побажання.

У заході брали активну участь партнери з Японії та Європи, висловлювали гордість за українську компанію та віру в її світле майбутнє.

Окрему увагу гостей звернули на принципи, що були закладені майже 400 років тому засновниками японської корпорації «Сумітомо»:

  • досягати процвітання, займаючись виключно чесним бізнесом;
  • основна цінність компанії – люди;
  • висока корпоративна культура, що сприяє інноваціям.

Можливо, саме ці принципи, що чітко втілюються в життя керівництвом «Самміт-Агро Юкрейн» вже 20 років і стали запорукою успіху та процвітання компанії.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *