Вперше! Землі для горіхових садів!

Прошу Вас звикнути до слова «ВПЕРШЕ», до моменту Вашої участі в ПЕРШОІЙ СТАРТОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ, організованій Українською горіховою асоціацією 22 березня у Львові в рамках міжнародного форуму «Агропорт». Про це пише propozitsiya.com.

Як ми вже анонсували раніше, під час конференції Ви ПЕРШИМИ почуєте всі ОСТАННІ НОВИНИ, зібрані спеціально для Вас провідними практиками і професіоналами України.

Наступний наш анонс про одного з них — провідного спеціаліста країни, Президента Земельного союзу України Кошіля Андрія, якого ми спеціально запросили на конференцію на прохання садівників з оглядом НАЙГОЛОВНІШИХ питань — де і як отримати ЗЕМЛЮ під створення ВЛАСНОГО горіхового саду?! Як правильно її оформити? Як юридично убезпечити та ЗАХИСТИТИ від рейдерів?!

Адже вже з 1 січня вступив в силу Закон про колективну власність на землю, згідно з яким повинні бути відрегульовані питання передачі несільськогосподарських угідь, завершена передача земель колективної власності ліквідованих колгоспів, обміну земельних ділянок колективної і державної власності, умови використання лісосмуг.

В даний час на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства винесено Проект Правил утримання лісозахисних смуг для його обговорення (див. Http://minagro.gov.ua/node/26892). Всі досвідчені садівники прекрасно знають, що правильно організований захист від вітру горіхового саду — це перш за все один з головних агроприйомів для запилення горіхових дерев і фундука, для отримання гарантованого врожаю горіхів. Чи можна сьогодні оформити право на використання лісозахисних смуг навколо садів для того, щоб вони працювали на благо Вашого саду, як отримати право на їх утримання — відповість Андрій Кошиль.

У минулому році дано старт спільного Проекту ФАО і Глобального екологічного фонду вартістю 12 мільйонів доларів США в Україні, в якому захисні лісові насадження та лісосмуги є основною ланкою лісоаграрного ландшафту. Ключовим питанням для його практичної реалізації в Україні було питання законного використання лісосмуг аграріями, який також був дозволений з 1 січня ц.р.

Крім цього, Ви можете підготувати і поставити провідному практику країни Андрію Кошилю свої НАБОЛІЛІ ПИТАННЯ З ЗЕМЛІ під час дискусійної години на конференції.

Тому поспішайте зареєструватися для участі в ПЕРШІЙ СТАРТОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ у Львові 22 березня, яка проводиться в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР.

З умовами Вашої участі в цьому форумі Ви можете ознайомитися на сайтах: https://www.gardens-nuts.com.ua та https://ukr-nuts.org

До зустрічі у Львові!!!

ЧЕКАЄМО ВАС 22 березня!

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *