Главная / АГРОНОВИНИ / Суд заборонив замінювати сільські відділення «Укрпошти» мобільними офісами

Суд заборонив замінювати сільські відділення «Укрпошти» мобільними офісами

Окружний адміністративний суд Києва вирішив скасувати передбачену планом розвитку АТ «Укрпошта» до 2021 року заміну стаціонарних відділень мобільними пунктами в сільській місцевості. Повідомив про це глава АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський на своїй сторінці в мережі Facebook. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційний порту «БізнесЦензор».

«Окружний адмінсуд м.Києва прийняв рішення скасувати стратегію розвитку «Укрпошти», а також звільнити начальників відділень (з зарплатою, — ред.) по 8 000 і набрати назад по 1 000 гривень. Позов був поданий від члена ВО «Батьківщина» Сергія Коровченко . Від тієї самої партії, члени якої голосують за те, щоб відібрати відділення у «Укрпошти» в Києві», — написав Смілянський.

Відповідно до опублікованого главою компанії рішення суду, визнаний протиправним і скасований наказ Мінінфраструктури №442 від 14 грудня 2017 року «Про затвердження стратегічного плану розвитку ПАТ «Укрпошта»» на період до 2021 року в частині затвердження впровадження мобільних відділень в селах з населенням менше ніж 2000 жителів.

Крім того, суд зобов’язав Мінінфраструктури відновити роботу стаціонарних відділень «Укрпошти», які були замінені мобільними відділеннями.

До інформації: в травні Смілянський заявляв, що «Укрпошта» планує розширити дію пілотного проекту по роботі мобільних пересувних відділень на Київську, Вінницьку та Полтавську області.

За словами глави компанії, в тестовій, Чернігівської області, експеримент проходить успішно і мобільні відділення «Укрпошти» доїжджають до найвіддаленіших сіл. Для запуску експерименту в Чернігівській області було закуплено 130 нових автомобілів загальною вартістю 80 млн грн.

«Укрпошта» запустила перші пересувні відділення в Чернігівській області влітку 2018 року. У машині знаходяться три людини: водій, керівник поштового відділення і листоноша. За словами Смілянського, ці люди отримують ринкову зарплату, на відміну від раніше працюючого штату, що віддавав перевагу завантаженню на 0,1-0,5 ставки.

У серпні 2018 року Ігор Смілянський, який очолює ПАТ «Укрпошта» з квітня 2016 року, був призначений її генеральним директором. Новий контракт укладено строком на три роки.

«Укрпошта» входить в сферу управління Міністерства інфраструктури. Надає близько 50 видів послуг в 10,6 тис. відділеннях по всій Україні, ще близько 1,2 тис. розташовано на території що не контролюється Україною. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. — листоноші, 13 тис. — оператори поштового зв’язку.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Чому до наслідків зміни клімату потрібно готуватися вже зараз?

Спочатку зима без снігу, потім пожежі в лісах, а нещодавно повені на Західній Україні. Однією ...

David Montgomery Womens Jersey